Bilen.Yeminli_Mali_Müşavirlik

 

ANASAYFA

HİZMETLERİMİZ

SEKTÖRLER

İNSAN KAYNAKLARI

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

INTERNATIONAL

 

 

HİZMETLERİMİZ >

 

MALİYET UZMANLIĞI

 

 

 

Maliyet Uzmanlığı Hizmetlerimiz

 

Ticari hayatta başarı için gereken en önemli yetenek hesabını bilmektir.

Hesabını bilmenin en önemli yönü ise ürettiğiniz mal veya hizmetin maliyetini bilmektir.

Ticaret dünyasında hesabını ve maliyetini bilen işletmeler,

          >Maliyetlerini optimal hale getirebilmekte,

          >Fiyatlarını doğru şekilde belirlemekte,

          >Böylece aşırı karlı satmaya çalışarak müşteri kaybetmemekte,

          >Zararına mal satmamakta,

          >Hangi faaliyetleri kendilerinin yapacağını, hangilerini dışarıya yaptıracaklarını doğru bir biçimde belirleyebilmekte,

          >Gerektiğinde belirli bir sektörden zamanında çıkmakta veya ilgili sektöre zamanında girmekte,

          >Makine ve sair yatırımlarını, makine işgücü teknoloji kompozisyonlarını en iyi şekilde belirleyebilmekte,

          >Yanlış maliyetlerden dolayı vergi inceleme ve cezalarıyla karşılaşmamakta,

          >Doğru bir şekilde belirlediği maliyetlerini piyasa fiyatlarıyla karşılaştırabilmekte ve satınalma yönetimine doğru yön verebilmekte,

          >Finansman giderlerini, genel üretim giderlerini, genel giderlerini, enflasyon etkilerini gözden kaçırmamakta,

          >Mali giderlerle ticari giderlerin ayrımını rasyonel bir şekilde yapmakta,

          >Gerektiğinde yerine koyma maliyetlerini, gerektiğinde ortalama maliyetleri ekonomik gerekliliklere uygun şekilde belirlemekte,

 

Siz yukarıdaki yönlerden kendinize kaç puan veriyorsunuz?

Maliyetleriniz hem mali anlamda, hem ticari anlamda gerçeği yansıtıyor mu?

Bu çerçevede fiyatlarınız rasyonel mi, yoksa nedenin anlamadığınız halde müşterileriniz sık sık sizin fiyatlarınızdan çok daha uygun fiyatlara mal bulduğunu söylüyor ve buna anlam veremiyor musunuz?

Yoksa hala fiyat verirken çoğunlukla kurşun kalem ve hesap makinesi mi kullanıyorsunuz?

Yada muhasebe programınız ve bu konuda destek aldığınız yerler istediğiniz bilgileri üretmeye yeterli olmuyor mu?

Muhasebe departmanınız bir türlü istediğiniz doğrulukta maliyet bilgilerini üretemiyor mu?

Yada iş yoğunluğu nedeniyle yeterli vakti ayıramıyorlar mı?

Yada maliyet uygulamalarına yeterince vakıf personel temin edemiyor musunuz?

Yada sırf maliyet için bir maliyet uzmanı istihdamı maddi yönden sizi zorluyor mu?

 

Bu tür sıkıntılarınızın çözümünde desteğe ihtiyacınız varsa, sizin için buradayız.

Maliyet hesaplamaları ve teknikleri gerçekten de bu konuda uzmanlaşmış bir ekip gerektirir. Doğal olarak her muhasebeci buna odaklanamaz, her muhasebecinin buna odaklanması gerekmez de.

Ancak eğer bir firma sürdürülebilir büyümeyi ve başarıyı hedefliyorsa, mutlaka maliyet konusunda yeterli bir ekiple çalışması gerekir. İmalat alanında faaliyet gösteren firmalar için ise maliyetlere hakim olmak hayati önem taşır.

Dilerseniz, maliyet uzmanlığı alanında değişik sektörlerde engin birikimimizle, altyapınızı kuralım, isterseniz yönetelim. Ayrıca, isterseniz geliştirdiğimiz kendi bilgisayar uygulamalarımızla en modern maliyet yöntemlerini birkaç gün içinde uygulamaya başlayın.

Çok sayıda ürün üretiyorsanız da, her bir ürününüzün binlerce kombinasyonda özellikleri varsa da, çok kademeli ara mamuller üretiyorsanız da, en modern maliyet tekniklerine göre geliştirdiğimiz uygulamalarla size destek verebiliriz.

Hem ticari hem mali anlamda maliyetlerinize anında ulaşabilin. Müşterilerinize en rasyonel fiyatları verin. Kar zarar durumunuzu önceden planlayın. Vergi açısından sıkıntı yaşamayın.

Bu konularda bilgi almak için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgileriyle yada 90.506.4183507 numaralı telefon vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilen Yeminli Mali Müşavirlik Ender TOSUN Yeminli Mali Müşavir Yeminli Mali Müşavirlik Tasdik Hizmetleri Gelir Vergisi Beyanname, Tablo ve Bildirimleri tasdik edilmektedir. Kurumlar Vergisi Beyanname, Tablo ve Bildirimleri tasdik edilir. KDV Beyanname, Tablo ve Bildirimleri Özel Tüketim Vergisi Tasdikleri Özel Amaçlı Rapor hazırlanır Danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Vergi Yerli ve Yabancı Yatırımlar konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Sosyal Güvenlik Milli Emlak danışmanlığı sosyal güvenlik danışmanlığı milli emlak danışmanlığı milli emlak konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir.milli emlak davaları takibi milli emlak davaları danışmanlığı Aklama ile Mücadele konusunda danışmanlık, aklama mevzuatı konusunda danışmanlık, Proje Yönetimi İhtilafların Çözümü Davalar milli emlak ile ilgili davalar konusunda uzman danışmanlık, sosyal güvenlik davaları konusunda uzman danışmanlık, Aklama ile Mücadele Uzlaşma/Arabuluculuk Denetim İç Denetim İnceleme/Soruşturma Eğitim İç Denetim İnceleme/soruşturma Kurumsal hizmetler Şirket Birleşmeleri Şirket Kuruluşları Yönetim Danışmanlığı Muhasebe Sistemi Kuruluşu Şirket Kuruluşları Yönetim Danışmanlığı Finansal yeniden yapılandırma ve iflas ertelemesi İstanbul Türkiye vergi davası açmak isterim. vergi davası açmak istiyorum. vergi davası açmam gerekiyor. vergi davası açılır. vergi davası açılması konusunda uzman vergi davası konusunda uzman vergi davaları açılır nasıl vergi davası açabilirim örnek vergi dava dilekçesi örnek vergi davası vergi davalarında uzman kuruluş vergi davaları konusunda uzmanlaşan yeminli mali müşavirlik vergi davaları konusunda uzmanlaşan serbest muhasebeci mali müşavir vergi davaları konusunda uzman yeminli mali müşavir vergi davaları konusunda uzman avukat en iyi vergi davası takibi en iyi vergi davası takip eden yeminli mali müşavir en iyi vergi davası takibi nasıl yapılır? en iyi vergi davası nasıl açılır? kaliteli vergi davası takibi. vergi davası takibi. özenli vergi davası takibi. vergi cezasına karşı dava vergi tarhiyatına karşı dava tam tasdik. vergi ihtilafları konusunda. vergi ceza davası. ceza ihbarnamesine karşı dava. vergi ceza ihbarnamesine karşı dava. katma değer vergisi iadesi tasdik raporu katma değer vergisi iade raporu kdv iade raporu kdv iadesi tasdik raporu kurumlar vergisi tam tasdik raporu mali hukuk mali hukuk davası mali hukuk davaları vergi davaları danışmanlığı vergi davaları konusunda danışmanlık vergi davanızın takibi vergi davamızın takibi vergi davanızın takibi konusunda uzman vergi davanızın takibi konusunda yetkin